logo
beIN SPORTS HABER HD
Paylaş:
22 Ekim 2019 Salı 14:00:47
futbol
14:00Vitesse (Amatörler) - Groningen (Amatörler)Canlı
futbol
13:58Borussia team - Manchester United teamCanlı
tenis
13:45Olga Govortsova - Victoria KanCanlı
tenis
13:45Radu Albot - Dusan LajovicCanlı
diğer
13:40Çek Cumhuriyeti (Amatörler) - Rusya (Amatörler)Canlı
basketbol
13:40Saturn (Red) - Barracuda (Black)Canlı
futbol
13:35Hamburg (Amatörler) - Borussia (Amatörler)Canlı
basketbol
13:30Quezon City Capitals - General Santos WarriorsCanlı
basketbol
13:30Formosa Dreamers - Westports Malaysia DragonsCanlı
diğer
13:00HC Junior Minsk - Mogilev IICanlı
diğer
13:00HK Neman Grodno II - Minsk ZubrsCanlı
diğer
13:00HC Lida II - Khimik Novopolotsk IICanlı
diğer
13:00Kalinin Front - Moskova KremlevciCanlı
futbol
13:00Chennai City - Terengganu FACanlı
futbol
13:00Kokand 1912 - Pahtakor TaşkentCanlı
futbol
13:00FC Shakhtar Donetsk U19 - GNK Dinamo Zagreb U19Canlı
futbol
13:00PGAFKSiT - CHGU GroznyiCanlı
basketbol
13:00Ulsan Mobis Phoebus - Changwon LG SakersCanlı
tenis
13:00Vitek Horak - Domagoj BiljeskoCanlı
tenis
12:30Yvo Panak - Niklas SchellCanlı
tenis
12:30Carlos Taberner - Benjamin BonziCanlı
tenis
12:30Pavel Kotov - Manuel GuinardCanlı
tenis
12:30Jelle Sels - Niklas GuttauCanlı
futbol
12:20Bangladesh boys club - Koshaituli Shomaj Kollyan PorishadCanlı
tenis
12:00Greta Arn - Lea BoskovicCanlı
futbol
14:00Fortuna Sittard II - NAC Breda II
basketbol
14:00BC Enisey - CSKA Moskova-Yunior
basketbol
14:00Zenit Saint-Petersburg II - BC Samara II
basketbol
14:00PBC Lokomotiv Kuban II - BC Avtodor II
tenis
14:00Mektic/Skugor - Rojer/Tecau
tenis
14:00Radu Albot - Dusan Lajovic
tenis
14:00Molteni/Schwartzman - Inglot/Krajicek
tenis
14:00Hugo Gaston - Constant Lestienne
tenis
14:00Richard Zusman - Pablo Llamas Ruiz
tenis
14:00Harris/Erlich - Arneodo/Nys
tenis
14:00Amendola/Krupenina - Prati/Husaric
tenis
14:00Goveas/Hajek - Pisane/Houkes
tenis
14:00Christian Samuelsson - Tim Van Der Horst
tenis
14:00Nikolay Vylegzhanin - Dominik Recek
tenis
14:00Kubka/Falkowska - Mihaila/Stepan
tenis
14:05Jordan Correia Passos Do Carmo - Maxime Mora
futbol
14:25Manchester City team - Juventus team
futbol
14:30Shahrdari Hamedan - Shahrdari Fuman
futbol
14:30Dilijan - Alashkert FC II
futbol
14:30Ani - Torpedo Yerevan
futbol
14:30Lernayin Artsakh - Ararat - Ermenistan II
futbol
14:30Shirak F.C. II - FC Ararat Yerevan II
futbol
14:30Bali United Pusam F.C. - Badak Lampung
futbol
14:30PS Barito Putera - PSIS Semarang
futbol
14:30Pusamania Borneo F.C. - Kalteng Putra FC
futbol
14:30Kaspian Qazvin - Atrak Bojnourd
futbol
14:30Shahrdari Astara - Persepolis Genaveh
futbol
14:30Esteghlal Molasani - Avalan Kamyaran
futbol
14:30Arman Gohar - Sepidrood Rasht
tenis
14:30Madison Keys - Saisai Zheng
tenis
14:30Elitsa Kostova - Berfu Cengiz
tenis
14:30Sinja Kraus - Sofia Nami Samavati
tenis
14:30Noel Saidenova - Anna Ukolova
tenis
14:30Alina Silich - Tiffany William
tenis
14:30Lucrezia Stefanini - Justina Mikulskyte
tenis
14:30Alice Rame - Angelica Moratelli
tenis
14:30Dominik Langmajer - Uladzimir Ignatik
tenis
14:30Julia Lovqvist - Vanessa Ersoz
tenis
14:30Lara Salden - Dea Herdzelas
tenis
14:30Anna Kubareva - İpek Öz
tenis
14:30Ureke/Charaeva - Kaiser/Pichler
tenis
14:30Rihane/Fattar - Navone/Farjat
tenis
14:30Monzon/Tenti - Martinez Sarrasague/Skierkier
futbol
14:45Arvand Khorramshahr - Shahid Ghandi
tenis
15:00Sidane Pontjodikromo - Vital Flurin Leuch
tenis
15:00Michael Zhu - Francis Alcantara
tenis
15:00Adrian Bodmer - Piotr Grynkowski
tenis
15:00Farbas/Horvat - Gram/Younes
tenis
15:00Vanhoutte/Crescenzi - Arcidiacono/Brancaccio
tenis
15:00Jirousek/Kirci - Stephens/Hermans
tenis
15:00Pepelyaeva/Tikhonova - Vecic/Seibold
tenis
15:00Karpovich/Mokrousova - Antonic/Taylor
tenis
15:00Madalena Amil - Angeles Moreno Barranquero
tenis
15:00Akler/Shvartsmann - Lohan/Noskova
futbol
15:00Atlético Madrid U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
15:00Galatasaray S.K. U19 - Real Madrid C.F. U19
futbol
15:00Juventus F.C. U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
15:00Naft Al-Wasat - Al-Samawah
futbol
15:00FC Ahva Kfar Manda - Tzeirey Tamra
futbol
15:00Sonderjyske U19 - AaB Fodbold U19
futbol
15:00Maccabi Ironi Sderot - Moadon Tzeirey Rahat U19
futbol
15:00Wofoo Tai Po - R&F
futbol
15:00Al-Naft - Al Diwaniyah
futbol
15:00Aarhus Gymnastikforening II - Randers FC II
futbol
15:00Al-Sinaat Al-Kahrabaiya - Al-Qasim
tenis
15:00Feliciano Lopez - Gilles Simon
tenis
15:00Vidak/Kekez - Klok/Prihodko
tenis
15:00Mikalai Haliak - Joao Marcos Nusdeo
tenis
15:00Florian Fallert - Elliott Farmer
futbol
15:30De Graafschap II - SC Heerenveen II
futbol
15:30Hapoel Bnei Musmus - Hapoel Tirat HaCarmel
futbol
15:30Hapoel Ihud Bnei Jat - Pardes Hanna-Karkur
futbol
15:30Victoriano Arenas II - Real Pilar II
futbol
15:30Tzeirey Kafr Kana - Bnei Bir Al Maksur
basketbol
15:30Batangas City Athletics - Bicol Volcanoes
tenis
15:30Christian Garin - Reilly Opelka
tenis
15:30Guido Pella - Aljaz Bedene
tenis
15:30Tristan Lamasine - Viktor Durasovic
tenis
15:30Evgeny Karlovskiy - Enzo Couacaud
tenis
15:30Altuğ Çelikbilek - Tommy Robredo
tenis
15:30Gianluca Mager - Jan Choinski
tenis
15:30Kristina Kucova - Viktoriya Tomova
tenis
15:30Bergs/Cacao - Fernandez/Fillat Gimenez
tenis
15:30Bouquet/Voisin - Falcao/Chepelev
tenis
15:30Vanta/Kravchenko - Monsonis Uso/Jimenez Martinez
tenis
15:30Andrew Paulson - Jonas Trinker
tenis
15:30Benoit/Cadantu - Anshba/Detiuc
tenis
15:30Kanapatskaya/Paulenka - Badawi/El Sayed
tenis
15:30Kuzmova/Matusova - Zawadzka/Oczachowska
tenis
15:30Vivero Gonzalez/Hellum Lilleengen - Basalyha/Parshutin
tenis
15:30Calvano/Mosciatti - Maiga/Ocleppo
tenis
15:30Marek/Harris - Zielinski/Cash
futbol
15:55Oman FC - Fanja SC
diğer
16:00Magnitka-Üniversite - Avtomobilist Saint Petersburg
futbol
16:00Marines FC - Armée Patriotique Rwandaise F.C.
futbol
16:00JCT Tanzania - KMC
futbol
16:00Vipers S.C. - Bul FC
futbol
16:00Mbao - Young Africans S.C.
futbol
16:00Aswan - ENPPI Club
futbol
16:00El Olympi - Dekernes
futbol
16:00AGMK - FK Dinamo Samarqand
futbol
16:00Bashundhara Kings - Gokulam Kerala
futbol
16:00Petrojet FC - Gomhoreyet Shebeen
futbol
16:00Justo Jose de Urquiza II - Argentino Quilmes II
futbol
16:00Maleyet Kafr El Zayiat - Ghazl El Mahalla SC
futbol
16:00Baladiyet El Mahallah - Ala'ab Damanhour
futbol
16:00Al-Hammam - El Mansoura SC
futbol
16:00Abu Qair Semad - El Raja Marsa Matruh
futbol
16:00St. Mirren II - Dundee United II
futbol
16:00Heart of Midlothian II - Hibernian II
futbol
16:00Dunfermline II - Celtic II
futbol
16:00Erbil SC - Zakho
futbol
16:00Gasogi United - Ruanda Police FC
futbol
16:00Crikvenica - HNK Rijeka
tenis
16:00Alexei Popyrin - Fabio Fognini
tenis
16:00Cabaj Awad/Orpana - Skachkova/Temirhanova
tenis
16:00Elena Gabriela Ruse - Başak Eraydın
tenis
16:00Cornut-Chauvinc/Martineau - Procopio/Taddia
tenis
16:00Jasmine Paolini - Isabella Shinikova
tenis
16:00Gaggini/Mansouri - Piangerelli/Ceschi
tenis
16:00Jocovic/Miccio - Avomo Ella/Al-hussein Abdel Aziz
tenis
16:00Bara/Jani - Amanmuradova/Bogdan
tenis
16:00Lou Adler - Giulia Gatto-Monticone
tenis
16:00Catherine Leduc - Sarah-Maude Fortin
tenis
16:00Jasmin Jebawy - Kriti Williams
tenis
16:00Katarzyna Piter - Anastasia Pribylova
tenis
16:00Bakhmutkina/Malygina - Malm/Radenkovic
tenis
16:00Marcinkevica/Terziyska - Tan/Hesse
tenis
16:00Gustafsson/Saner - Kaul/Chekhlystova
tenis
16:00Mansouri/Chrysochos - Ben Hassen/Tsitsipas
tenis
16:00Allgurin/Munozova - Avanesyan/Zhuravleva
tenis
16:00Koller/Meyer - Berberovic/Njiric
tenis
16:05Anna Morgina - Steffi Carruthers
tenis
16:05Jasmin Jebawy - Claudia Williams
futbol
16:10Borussia team - Manchester City team
futbol
16:15Mirbat - Saham Club
futbol
16:30Maroons - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:30Urartu II - CSKA Yerevan
basketbol
16:30MGAFK - MGU Moskova
tenis
16:30Hyeon Chung - Milos Raonic
tenis
16:30Marek Semjan - Leopold Zima
tenis
16:30Chukang Wang - Alexander Jhun
tenis
16:30Sam Taylor - Muzammil Murtaza
tenis
16:30Sanz-Llaneza Fernandez/Santos - Orange/Hamaliy
tenis
16:30Gomez/Monnet - Peneda/Robbe
tenis
16:30Karlo Cubelic - Stefan Seifert
futbol
16:45Manchester United team - Juventus team
futbol
17:00Jamshedpur - Odisha
futbol
17:00Tottenham Hotspur U19 - FK Crvena Zvezda U19
futbol
17:00Deportivo Riesta II - Club Atlético Atlanta II
futbol
17:00Olympiacos F.C. U19 - FC Bayern Munich U19
futbol
17:00Manchester City U19 - Atalanta Bergamo U19
futbol
17:00Club Brugge K.V. U19 - Paris Saint-Germain F.C. U19
futbol
17:00USM El Harrach - JSM Béjaïa
futbol
17:00A.D. Isidro Metapán - CD FAS
futbol
17:00Agila F.C. - Chalatenango
futbol
17:00Sonsonate - El Vencedor
futbol
17:00C.D. Municipal Limeño - Santa Tecla F.C.
tenis
17:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
17:00Martin Krumich - Antonin Stepanek
tenis
17:00Adas/Alkotop - Kopp/Leuch
tenis
17:00Cabral/Nikles - Baldoni/Rizzuti
tenis
17:00Zusman/Mosejczuk - Winter Lopez/Llamas Ruiz
tenis
17:00Wienese/Morant Martin - Alvarez Varona/Sanchez Jover
tenis
17:00Cocciaretto/Chwalinska - Potocnik/Radisic
tenis
17:00Suzan Lamens - Gabriella Price
tenis
17:00Andrea Renee Villarreal - Emerald Able
tenis
17:00Estela Perez-Somarriba - Katarina Jokic
tenis
17:00Joshua Ortlip - Adam El Mihdawy
tenis
17:00Michnev/Nouza - Azevedo Pereira E Oliveira/Binding
tenis
17:00Evgeny Donskoy - Teimuraz Gabashvili
tenis
17:00Jordan Parker - Tyler Mercier
tenis
17:00Bekefi/Drahota Szabo - Haas/Sramkova
futbol
17:15Al-Zawra'a SC - Al Minaa Basra
basketbol
17:15BC Ural Yekaterinburg - Kondrashina-Belova
basketbol
17:30Paris - Sharks Antibes
basketbol
17:30Al Hala - Samaheej
tenis
17:30Arn/Nagy - Garcia-Perez/Stollar
tenis
17:30Bondar/Galfi - Juhaszova/Fomina
tenis
17:30Blaz Kavcic - Antoine Hoang
tenis
17:30Lechemia/Ramialison - Yerolymos/Cakarevic
tenis
17:30Viktoria Kuzmova - Varvara Flink
tenis
17:30Ariana Arseneault - Noelly Longi Nsimba
tenis
17:30Kennedy Shaffer - Louise Kwong
tenis
17:30Safiya Carrington - Ayan Broomfield
futbol
17:45Al-Arabi Katar U23 - Al-Gharafa U23
futbol
17:45Al Rayyan U23 - Katar SC U23
futbol
17:50Al Jeel Club - Jeddah Club
diğer
18:00RGUFCMiT - MGAFK Malakhovka
diğer
18:00Al Ahli Manama - Aali FC
futbol
18:00RoPS II - Soccer Club Kuopio Futis-98
futbol
18:00Ittihad Riadi Tanger - Hassania Agadir
futbol
18:00NK Celje - NK Radomlje
futbol
18:00Al-Shoulla Al Kharj - Al-Batin
futbol
18:00Deportivo Español II - Leandro N. Alem II
futbol
18:00Hilal Al-Quds - Al Quwwat Al Falistinia
basketbol
18:00BC Pieno žvaigždės - Telsiai
basketbol
18:00VyatGU Kirov - Stalnye Serdtsa MGTU
tenis
18:00Taylor Harry Fritz - Alexander Zverev
tenis
18:00Margaroli/Struff - Dodig/Polasek
tenis
18:00Guilherme Clezar - Jorge Brian Panta Herreros
tenis
18:00Kamke/Reister - Menendez-Maceiras/Stakhovsky
tenis
18:00Bellier/Friberg - Agarwal/Haliak
tenis
18:00Goldsteiner/Guenther - Moundir/Folliot
tenis
18:00Kolesnikova/Mironova - Murta/Suvrijn
tenis
18:00Losciale/Fonte - Campino/Oliveira
tenis
18:00Clairotte/Cheli - Bereznyak/Lanca
tenis
18:00Pedro Iamachkine - Alejandro González
tenis
18:00Facundo Mena - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
18:00Skupski/Smith - Golubev/Nedovesov
tenis
18:00Julia Klimovicz - Amber Washington
tenis
18:00Mariana Ossa - Akilah James
tenis
18:00Layla Bryant - Eva Raszkiewicz
tenis
18:00Jose Dominguez Alonso - Oscar Mesquida Berg
tenis
18:00Julia Klimovicz - Mashona Washington
tenis
18:00Lorraine M. Guillermo - Hind Abdelouahid
tenis
18:00Trent Bryde - Mathieu Scaglia
tenis
18:00Santiago Besada - Francisco Comesana
tenis
18:00Dominik Kellovsky - Murkel Alejandro Dellien Velasco
tenis
18:00Franco Emanuel Egea - Aaron Schmid
tenis
18:00Zachary Svajda - Spencer Papa
tenis
18:00Jacob Fearnley - Luc Fomba
tenis
18:00Matt Kuhar - Valentin Vacherot
tenis
18:00Reese Stalder - Brian Cernoch
tenis
18:00Federico Moreno - Guido Ivan Justo
tenis
18:00Anna Hertel - Jessica Failla
tenis
18:00Ingrid Gamarra Martins - Isabella Tcherkes Zade
tenis
18:00Maria Jose Portillo Ramirez - Rhiann Newborn
futbol
18:05Al-Mojzel - Al-Ansar Medina
futbol
18:10Al-Oruba SC - Al-Nasr S.C.
basketbol
18:15BC Prienai - Silute
futbol
18:20Al-Ta'ee - Najran SC
futbol
18:25Hottain - Al Khaleej Khor Fakkan
diğer
18:30Dynamo Chelyabinsk - Iskra Odintsovo
futbol
18:30GKS Tychy - Miedz Legnica
futbol
18:30Wadi Degla FC - Misr El-Makasa
futbol
18:30Al-Suwaiq SC - Al-Seeb Sports Club
basketbol
18:30BC UNICS II - Parma Perm II
tenis
18:30Juan Ignacio Londero - Richard Gasquet
tenis
18:30Rublev/Khachanov - Ram/Salisbury
tenis
18:30Dominic Thiem - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
18:30Hugo Grenier - Yannick Maden
tenis
18:30Irina Falconi - Peyton Stearns
tenis
18:30Sanaz Marand - Beatrice Gumulya
tenis
18:30Elysia Bolton - Keisha R. Clousing
tenis
18:30Ingrid Neel - Andie K. Daniell
tenis
18:30Zane Khan - Marco Mania
basketbol
18:45BC Dzūkija - Taurage
diğer
19:00Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Yoav KFAR SABA
diğer
19:00Mladi Radnik - Borac
diğer
19:00Jedinstvo Stara Pazova - Nis
futbol
19:00GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki
futbol
19:00Rayon Sports - Bugesera
futbol
19:00Ironi Nesher - Maccabi Bnei Raina
futbol
19:00Kristiansund U19 - Aalesunds FK U19
futbol
19:00NK Domzale U19 - Viitorul Constanța U19
basketbol
19:00BK Děčín - Vrijednosnice Osijek
basketbol
19:00Runa - Burevestnik
basketbol
19:00Beşiktaş - Basket Zaragoza 2002
basketbol
19:00Falco KC Szombathely - P.A.O.K. B.C.
basketbol
19:00Nova Gorica Mladi - Aydovschina
basketbol
19:00BC Šiauliai - Palangos Kursiai
tenis
19:00Callios/Ramirez - Mikulskyte/Shoshyna
tenis
19:00Myrtille Georges - Marta Kostyuk
tenis
19:00Dalayna Hewitt - Marina Stakusic
tenis
19:00Kimberley Zimmermann - Peangtarn Plipuech
tenis
19:00Jessica Livianu - Shatoo Mohamad
basketbol
19:05Bnei Herzliya - Maccabi Ra'anana
basketbol
19:10Elizur Ashkelon - Hapoel Gilboa Galil
basketbol
19:10Maccabi Kiryat Motzkin - Hapoel Kazrin/Galil Elion
futbol
19:15Al-Hilal FC - Al Sadd SC
basketbol
19:15Hapoel Ramat Gan - Hapoel Haifa
basketbol
19:15Maccabi Hod Hasharon - Maccabi Haifa B.C.
diğer
19:30Nabi Saleh - Maameer
futbol
19:30BFC Viktoria 1889 - ZFC Meuselwitz
futbol
19:30Eindhoven II - N.E.C. II
basketbol
19:30Maccabi Rishon LeZion - MoraBanc Andorra
basketbol
19:30Promitheas Patras - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
19:30KK Mornar Basket Bar - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
19:30ČEZ Basketball Nymburk - Royal Halı Gaziantep
basketbol
19:30Polski Cukier SIDEn Toruń - Strasbourg IG
basketbol
19:30BC Oostende - Hapoel Holon
tenis
19:30Arklon Huertas Del Pino - Tomas Martin Etcheverry
tenis
19:30Roberto Marcora - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
19:30Filip Horansky - Andrea Pellegrino
tenis
19:30Alcantara/Bobrov - Pare/Thirouin
tenis
19:30Obert/Fallert - Deviatiarov/Zhu
tenis
19:30Mathias Bourgue - Corentin Moutet
tenis
19:30Wang/Liu - Den Heijer/Pontjodikromo
tenis
19:30Thiago Monteiro - Martin Cuevas
tenis
19:30Boehner/Copas - Moreno Barranquero/Cervino Ruiz
tenis
19:30Anfisa Danilchenko - Diana Martynov
tenis
19:30Maria Lourdes Carle - Kristina Novak
tenis
19:30Charlotte Chavatipon - Brittany Collens
tenis
19:30Brenda Sarahi Baez - Fas Hitt
tenis
19:30Alarcon/Salomon - Derdoy/Falabella
tenis
19:30Aranguren/Berne - Luini/Saffratti
tenis
19:30Casanova/Riquelme Coppari - Bruna/Bruna
tenis
19:30Timo Stodder - Elio Jose Ribeiro Lago
tenis
19:30Bothwell/Corwin - Kovacevic/Langmo
tenis
19:30Jianu/Mejia - Cid Subervi/Song
tenis
19:30Julian Bradley - Mate Zsiga
tenis
19:30Tobita/Fiquet - Hance/Hance
tenis
19:30Pedro Sakamoto - Mario Vilella Martinez
tenis
19:30Rodrigo Banzer - Alfredo Perez
tenis
19:30Tanner K Smith - Hendrik Jebens
tenis
19:30Marine Partaud - Jacqueline Nylander Altelius
tenis
19:30Ryan Nijboer - Evan Zhu
tenis
19:30Ryan Peniston - Harrison Adams
tenis
19:30Katharine Fahey - Sybille Gauvain
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - GNK Dinamo Zagreb
futbol
19:55Atletico Madrid - Bayer 04 Leverkusen
futbol
19:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Örgryte IS - Degerfors IF
futbol
20:00Boldklubben Frem - B.93 Copenhagen
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
futbol
20:00SV Werder Bremen II - Hannover 96 II
futbol
20:00SC Weiz - Wolfsberger AC II
futbol
20:00WSC Hertha Wels - Sturm Graz II
futbol
20:00SK Rapid Wien II - SC Mannsdorf
futbol
20:00SSC Schaffhausen - 1. FC Saarbrucken
futbol
20:00Wegberg-Beeck - Bonner SC
futbol
20:00DSV Fortuna 05 - Favoritner AC
futbol
20:00Al-Duhail U23 - Umm Salal U23
futbol
20:00FC Allerød - Taastrup Fodbold Club
basketbol
20:00GTK Gliwice - Stargard Szczecinski
basketbol
20:00Sodertalje Kings - U-BT Cluj-Napoca
basketbol
20:00Rogaška Crystal - Dynamic
basketbol
20:00Hidria - Triglav
basketbol
20:00Podcetrtek - AKK Branik Maribor
basketbol
20:00KK Zlatorog Laško - Troti
tenis
20:00Stefanos Tsitsipas - Albert Ramos
tenis
20:00Garin/Paire - Venus/Klaasen
tenis
20:00Jannik Sinner - Philipp Kohlschreiber
tenis
20:00Maheu/Herbert - Dimitrov/Lopez
tenis
20:00Vasilevski/Molchanov - Denolly/Muller
tenis
20:00Talaba/Chang - Arconada/Dolehide
tenis
20:00Kudriavtseva/Lepchenko - Lamens/Melnikova
tenis
20:00Mcadoo/Stewart - Perez/Sharma
futbol
20:30Chippa United F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
20:30Hessen Dreieich - Waldgirmes
futbol
20:30Club Social y Deportivo Tristán Suárez II - Club Almirante Brown II
basketbol
20:30GasTerra Flames - Phoenix Brussels
tenis
20:30Bencheikh/Tubello - Morderger/Morderger
tenis
20:30Allie Kiick - Maria Paulina Perez-Garcia
tenis
20:30Manon Leonard - Natalia Vikhlyantseva
tenis
20:30Aron Pierce - Juan Sebastian Gomez
tenis
20:30Jessika Ponchet - Michaela Bayerlova
tenis
20:30Force/Schinteie - Alvarado Berrospi/Garcia Campoverde
tenis
20:30Jebawy/Lacasse - Verner/Morgina
tenis
20:30Marray/Schoofs - Leduc/Fortin
diğer
21:00HAOK Mladost - IMKA London Polonia
futbol
21:00Derby County U19 - Minsk U19
futbol
21:00Club Comunicaciones II - Villa San Carlos II
futbol
21:00Bavois - FC Köniz
basketbol
21:00KK Partizan - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - Lille MB
basketbol
21:00Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - SC Rasta Vechta
basketbol
21:00KK Plama Pur - Postojna
tenis
21:00Elliot Benchetrit - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
21:00Steve Darcis - Viktor Troicki
tenis
21:00Federico Coria - Francisco Cerundolo
tenis
21:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Pedja Krstin
tenis
21:00Rafael Matos - Conner Huertas Del Pino
tenis
21:00Walkow/Drzewiecki - Arends/Pel
tenis
21:00Tricia Mar - Kelly Williford
tenis
21:00Aguilar/Postay - Cigarran/Pioli Tizon
tenis
21:00Carraro/Erhardt - Vilaro/Rodriguez Taverna
tenis
21:00Hidalgo/Moreno - Bianchi/Torres
tenis
21:00Kirkov/M. Redlicki - Arias/Chappell
tenis
21:00Harrison/Howard-Tripp - Butsch/Lovett
tenis
21:00Noel/Pielet - Closs/Kobelt
tenis
21:00Maginley/Roberts - Dunbar/Fox
tenis
21:00Sofia Sewing - Hadley Doyle
tenis
21:00Liam Broady - Jonathan Gray
tenis
21:00Tadeas Paroulek - Lloyd Glasspool
tenis
21:00Alexander Lebedev - Gijs Brouwer
tenis
21:00Vanessa Ong - Sophia Abrams
tenis
21:00Gomez/Ore - Zink/Spizzirri
diğer
21:20Slavia Ceske Budejovice - VK České Budějovice
diğer
21:30OK Crvena Zvezda - Klek
futbol
21:30Hartley Wintney F.C. - Chesham United F.C.
futbol
21:30St James Gate F.C. - Cherryfield United
futbol
21:30Club Atlético Estudiantes II - Club Atlético Brown II
futbol
21:30CSyD Flandria II - Talleres de Remedios de Escalada II
futbol
21:30Colegiales II - Sacachispas II
futbol
21:30Livingston II - Alloa II
basketbol
21:30Reyer Venezia Mestre - Limoges CSP
basketbol
21:30SPO Rouen Basket - JA Vichy
basketbol
21:30Enel Basket Brindisi - Telekom Baskets Bonn
basketbol
21:30BC Burgos - WTK Anwil Włocławek
basketbol
21:30Hermine Nantes Atlantique - Élan Chalon
basketbol
21:30Eurobasket Roma - Derthona Basket
basketbol
21:30KD Ilirija - Tolmin
tenis
21:30Marius Copil - Roberto Bautista-Agut
tenis
21:30Krueger/Evans - Collens/Schmidt
tenis
21:30Larsson/Minella - Daniell/Nefedova
tenis
21:30Grammatikopoulou/Fourlis - Turner/Eibl
tenis
21:30Gumulya/Rompies - Olmos/Osuigwe
tenis
21:30Marand/Neel - Johns/Flores
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Stoke City
futbol
21:45Queens Park Rangers - Reading
futbol
21:45Swansea City - Brentford
futbol
21:45Birmingham City - Blackburn Rovers
futbol
21:45Preston North End - Leeds United
futbol
21:45Millwall - Cardiff City
futbol
21:45Linfield F.C. - Warrenpoint Town F.C.
futbol
21:45Carlisle United - Northampton Town
futbol
21:45Mansfield Town - Salford City
futbol
21:45Cheltenham Town - Macclesfield Town
futbol
21:45Newport County - Crawley Town
futbol
21:45Oldham Athletic - Walsall
futbol
21:45Bradford City - Port Vale
futbol
21:45Plymouth Argyle - Leyton Orient
futbol
21:45Scunthorpe United - Exeter City
futbol
21:45Cambridge United - Grimsby Town
futbol
21:45Swindon Town - Stevenage
futbol
21:45Crewe Alexandra - Colchester United
futbol
21:45Morecambe - Forest Green Rovers
futbol
21:45Sunderland - Tranmere Rovers
futbol
21:45Rochdale - Milton Keynes Dons
futbol
21:45Southend United - Doncaster Rovers
futbol
21:45Blackpool - Wycombe Wanderers
futbol
21:45Bristol Rovers - Bolton Wanderers
futbol
21:45Shrewsbury Town - Gillingham
futbol
21:45Burton Albion - AFC Wimbledon
futbol
21:45Portsmouth - Lincoln City
futbol
21:45Weston-super-Mare - Tiverton Town F.C.
futbol
21:45Margate - Merstham F.C.
futbol
21:45Worthing FC - Carshalton Athletic F.C.
futbol
21:45Wingate & Finchley F.C. - Bishop's Stortford
futbol
21:45Merthyr Town FC - Salisbury City
futbol
21:45Wimborne Town F.C. - Dorchester Town
futbol
21:45Hendon F.C. - Walton Casuals F.C.
futbol
21:45Harrow Borough - Metropolitan Police F.C.
futbol
21:45Gosport Borough - Beaconsfield
futbol
21:45Barwell F.C. - Bromsgrove
futbol
21:45St Ives Town - Royston Town
futbol
21:45Hednesford Town - Redditch United
futbol
21:45Kings Langley - Leiston F.C.
futbol
21:45Rushden & Diamonds - Banbury United
futbol
21:45Stratford Town - Tamworth
futbol
21:45Needham Market F.C. - Peterborough Sports
futbol
21:45Horsham F.C. - Cray Wanderers F.C.
futbol
21:45Folkestone Invicta - East Thurrock United
futbol
21:45Bowers & Pitsea - Haringey Borough
futbol
21:45Enfield Town F.C. - A.F.C. Hornchurch
futbol
21:45Southport - Hereford
futbol
21:45Kidderminster Harriers - Farsley Celtic
futbol
21:45Woking - Ebbsfleet United
futbol
21:45Derry City F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
21:45Poole Town F.C. - Hayes & Yeading United
futbol
21:45Wrexham - Chesterfield
futbol
21:45Barnet - Potters Bar Town F.C.
futbol
21:45Billericay Town F.C. - Sutton United
futbol
21:45Eastleigh - Welling United
futbol
21:45Wealdstone - Maidenhead United
futbol
21:45Maldon & Tiptree - AFC Sudbury
futbol
21:45Phoenix Sports - Sittingbourne
futbol
21:45Thame United - Winchester City FutbolClub
futbol
21:45Bury Town - Coggeshall Town
futbol
22:00Manchester City - Atalanta B.C.
futbol
22:00Galatasaray S.K. - Real Madrid C.F.
futbol
22:00Olympiacos F.C. - FC Bayern Munich
futbol
22:00Tottenham Hotspur - FK Crvena Zvezda
futbol
22:00Juventus F.C. - Lokomotiv Moskova
futbol
22:00Club Brugge K.V. - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
22:00West Bromwich Albion - Barnsley
futbol
22:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
22:00Fluminense FutbolClub U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
futbol
22:00Temperley II - Platense II
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
22:00Francesca Di Lorenzo - Emina Bektas
tenis
22:00Bendeck/Rodriguez - Bybel/Butts
tenis
22:00Carrington/Hewitt - Kwong/Shaffer
tenis
22:00Mohamad/Nsimba - Sugnaux/Zimmermann
tenis
22:00Davis/Herrero Linana - Turati/Turati
tenis
22:30Yepes Medina/Torres Murcia - Wuarin/Plazas
tenis
22:30Ladhani/Fung - Martinez Hernandez/Piedra
tenis
22:30M. Washington/Jandric - Raszkiewicz/Hitt
tenis
22:30Bradley/Findel-Hawkins - Roelofse/Farren
tenis
22:30Chavatipon/Chervinsky - Gallegos/Novak
tenis
22:30Orlando Luz - Sumit Nagal
tenis
22:30Cassone/Han - Rapp/Touliatos
tenis
22:30Juan Pablo Ficovich - Pedro Sousa
tenis
22:30Martin Redlicki - Luke Johnson
tenis
22:30Reyes-Varela/Romboli - Giustino/Domingues
tenis
22:30Abdelouahid/Newborn - Sebov/Hourigan
tenis
22:30Contreras Gomez/Fahey - Wagner/Partaud
tenis
22:30Perez/Emhardt - Vacherot/Schachter
tenis
22:30Gray/Fearnley - De Jong/Nijboer
tenis
22:30Peniston/Stalder - Johnson/Johnson
tenis
23:30Kupres/Stakusic - Bhosale/Plipuech
futbol
00:00Inter team - Bayern team
tenis
00:00Loeb/Appleton - Block/Hui
tenis
00:00Barnett/Burrage - Day/Cako
tenis
00:00Boren/Kung - Gamarra Martins/Pedretti
futbol
00:30Arsenal team - Napoli team
basketbol
00:30Esperia U19 - S.E. Palmeiras U19
futbol
01:00Inter team - Napoli team
basketbol
01:00Araraquara U19 - Sao Caetano U19
basketbol
01:00Atleticos de Caracas - Espartanos Basket Team
basketbol
01:00Gimnasia Comodoro - Penarol
basketbol
01:00Flamengo Basketball - Club Athletico Paulistano
tenis
01:00Diana Maria Mihail - Yuliana Lizarazo
futbol
01:30Arsenal team - Bayern team
tenis
01:30Inigo Cervantes Huegun - Leonardo Mayer
tenis
01:30Jada Bui - Robin Anderson
basketbol
03:00Toronto Raptors - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Flamengo - Gremio (S SPORT HD)
futbol
19:55Beşiktaş - Braga (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Slovan Bratislava - Wolves (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Trabzonspor - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Getafe - Basel (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Celtic - Lazio (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00E.Frankfurt - Standard Liege (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Nantes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Southampton - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
05:30LA Lakers - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
13:30Niğde Anadolu - Antalyaspor (A Spor HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
futbol
15:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
17:00West Ham - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:30Gazişehir FK - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
00:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Galatasaray - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Göztepe - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
17:30Türk Telekom - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Norwich City - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
19:30Liverpool - Tottenham (S SPORT HD)
basketbol
01:00Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:00Houston Rockets - OKC Thunder (S SPORT HD)
futbol
13:00Altınordu - Amedspor (A Spor HD)
futbol
13:00Hekimoğlu - Menemenspor (A Spor HD)
futbol
13:00Çankırıspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
14:30Eyüpspor - Konyaspor (A Spor HD)
futbol
16:30Altay - Görelespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Diyarbekirspor (A Spor HD)
futbol
20:30A.Alanyaspor - İnegölspor (A Spor HD)
basketbol
13:40Saturn (Red) - Barracuda (Black)Canlı
basketbol
13:30Quezon City Capitals - General Santos WarriorsCanlı
basketbol
13:30Formosa Dreamers - Westports Malaysia DragonsCanlı
basketbol
13:00Ulsan Mobis Phoebus - Changwon LG SakersCanlı
basketbol
14:00BC Enisey - CSKA Moskova-Yunior
basketbol
14:00Zenit Saint-Petersburg II - BC Samara II
basketbol
14:00PBC Lokomotiv Kuban II - BC Avtodor II
basketbol
15:30Batangas City Athletics - Bicol Volcanoes
basketbol
16:30MGAFK - MGU Moskova
basketbol
17:15BC Ural Yekaterinburg - Kondrashina-Belova
basketbol
17:30Paris - Sharks Antibes
basketbol
17:30Al Hala - Samaheej
basketbol
18:00BC Pieno žvaigždės - Telsiai
basketbol
18:00VyatGU Kirov - Stalnye Serdtsa MGTU
basketbol
18:15BC Prienai - Silute
basketbol
18:30BC UNICS II - Parma Perm II
basketbol
18:45BC Dzūkija - Taurage
basketbol
19:00BK Děčín - Vrijednosnice Osijek
basketbol
19:00Runa - Burevestnik
basketbol
19:00Beşiktaş - Basket Zaragoza 2002
basketbol
19:00Falco KC Szombathely - P.A.O.K. B.C.
basketbol
19:00Nova Gorica Mladi - Aydovschina
basketbol
19:00BC Šiauliai - Palangos Kursiai
basketbol
19:05Bnei Herzliya - Maccabi Ra'anana
basketbol
19:10Elizur Ashkelon - Hapoel Gilboa Galil
basketbol
19:10Maccabi Kiryat Motzkin - Hapoel Kazrin/Galil Elion
basketbol
19:15Hapoel Ramat Gan - Hapoel Haifa
basketbol
19:15Maccabi Hod Hasharon - Maccabi Haifa B.C.
basketbol
19:30Maccabi Rishon LeZion - MoraBanc Andorra
basketbol
19:30Promitheas Patras - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
19:30KK Mornar Basket Bar - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
19:30ČEZ Basketball Nymburk - Royal Halı Gaziantep
basketbol
19:30Polski Cukier SIDEn Toruń - Strasbourg IG
basketbol
19:30BC Oostende - Hapoel Holon
basketbol
20:00GTK Gliwice - Stargard Szczecinski
basketbol
20:00Sodertalje Kings - U-BT Cluj-Napoca
basketbol
20:00Rogaška Crystal - Dynamic
basketbol
20:00Hidria - Triglav
basketbol
20:00Podcetrtek - AKK Branik Maribor
basketbol
20:00KK Zlatorog Laško - Troti
basketbol
20:30GasTerra Flames - Phoenix Brussels
basketbol
21:00KK Partizan - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - Lille MB
basketbol
21:00Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - SC Rasta Vechta
basketbol
21:00KK Plama Pur - Postojna
basketbol
21:30Reyer Venezia Mestre - Limoges CSP
basketbol
21:30SPO Rouen Basket - JA Vichy
basketbol
21:30Enel Basket Brindisi - Telekom Baskets Bonn
basketbol
21:30BC Burgos - WTK Anwil Włocławek
basketbol
21:30Hermine Nantes Atlantique - Élan Chalon
basketbol
21:30Eurobasket Roma - Derthona Basket
basketbol
21:30KD Ilirija - Tolmin
basketbol
00:30Esperia U19 - S.E. Palmeiras U19
basketbol
01:00Araraquara U19 - Sao Caetano U19
basketbol
01:00Atleticos de Caracas - Espartanos Basket Team
basketbol
01:00Gimnasia Comodoro - Penarol
basketbol
01:00Flamengo Basketball - Club Athletico Paulistano
basketbol
03:00Toronto Raptors - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
05:30LA Lakers - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
00:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
01:00Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
03:00Houston Rockets - OKC Thunder (S SPORT HD)
futbol
14:00Vitesse (Amatörler) - Groningen (Amatörler)Canlı
futbol
13:58Borussia team - Manchester United teamCanlı
futbol
13:35Hamburg (Amatörler) - Borussia (Amatörler)Canlı
futbol
13:00Chennai City - Terengganu FACanlı
futbol
13:00Kokand 1912 - Pahtakor TaşkentCanlı
futbol
13:00FC Shakhtar Donetsk U19 - GNK Dinamo Zagreb U19Canlı
futbol
13:00PGAFKSiT - CHGU GroznyiCanlı
futbol
12:20Bangladesh boys club - Koshaituli Shomaj Kollyan PorishadCanlı
futbol
14:00Fortuna Sittard II - NAC Breda II
futbol
14:25Manchester City team - Juventus team
futbol
14:30Shahrdari Hamedan - Shahrdari Fuman
futbol
14:30Dilijan - Alashkert FC II
futbol
14:30Ani - Torpedo Yerevan
futbol
14:30Lernayin Artsakh - Ararat - Ermenistan II
futbol
14:30Shirak F.C. II - FC Ararat Yerevan II
futbol
14:30Bali United Pusam F.C. - Badak Lampung
futbol
14:30PS Barito Putera - PSIS Semarang
futbol
14:30Pusamania Borneo F.C. - Kalteng Putra FC
futbol
14:30Kaspian Qazvin - Atrak Bojnourd
futbol
14:30Shahrdari Astara - Persepolis Genaveh
futbol
14:30Esteghlal Molasani - Avalan Kamyaran
futbol
14:30Arman Gohar - Sepidrood Rasht
futbol
14:45Arvand Khorramshahr - Shahid Ghandi
futbol
15:00Atlético Madrid U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
15:00Galatasaray S.K. U19 - Real Madrid C.F. U19
futbol
15:00Juventus F.C. U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
15:00Naft Al-Wasat - Al-Samawah
futbol
15:00FC Ahva Kfar Manda - Tzeirey Tamra
futbol
15:00Sonderjyske U19 - AaB Fodbold U19
futbol
15:00Maccabi Ironi Sderot - Moadon Tzeirey Rahat U19
futbol
15:00Wofoo Tai Po - R&F
futbol
15:00Al-Naft - Al Diwaniyah
futbol
15:00Aarhus Gymnastikforening II - Randers FC II
futbol
15:00Al-Sinaat Al-Kahrabaiya - Al-Qasim
futbol
15:30De Graafschap II - SC Heerenveen II
futbol
15:30Hapoel Bnei Musmus - Hapoel Tirat HaCarmel
futbol
15:30Hapoel Ihud Bnei Jat - Pardes Hanna-Karkur
futbol
15:30Victoriano Arenas II - Real Pilar II
futbol
15:30Tzeirey Kafr Kana - Bnei Bir Al Maksur
futbol
15:55Oman FC - Fanja SC
futbol
16:00Marines FC - Armée Patriotique Rwandaise F.C.
futbol
16:00JCT Tanzania - KMC
futbol
16:00Vipers S.C. - Bul FC
futbol
16:00Mbao - Young Africans S.C.
futbol
16:00Aswan - ENPPI Club
futbol
16:00El Olympi - Dekernes
futbol
16:00AGMK - FK Dinamo Samarqand
futbol
16:00Bashundhara Kings - Gokulam Kerala
futbol
16:00Petrojet FC - Gomhoreyet Shebeen
futbol
16:00Justo Jose de Urquiza II - Argentino Quilmes II
futbol
16:00Maleyet Kafr El Zayiat - Ghazl El Mahalla SC
futbol
16:00Baladiyet El Mahallah - Ala'ab Damanhour
futbol
16:00Al-Hammam - El Mansoura SC
futbol
16:00Abu Qair Semad - El Raja Marsa Matruh
futbol
16:00St. Mirren II - Dundee United II
futbol
16:00Heart of Midlothian II - Hibernian II
futbol
16:00Dunfermline II - Celtic II
futbol
16:00Erbil SC - Zakho
futbol
16:00Gasogi United - Ruanda Police FC
futbol
16:00Crikvenica - HNK Rijeka
futbol
16:10Borussia team - Manchester City team
futbol
16:15Mirbat - Saham Club
futbol
16:30Maroons - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:30Urartu II - CSKA Yerevan
futbol
16:45Manchester United team - Juventus team
futbol
17:00Jamshedpur - Odisha
futbol
17:00Tottenham Hotspur U19 - FK Crvena Zvezda U19
futbol
17:00Deportivo Riesta II - Club Atlético Atlanta II
futbol
17:00Olympiacos F.C. U19 - FC Bayern Munich U19
futbol
17:00Manchester City U19 - Atalanta Bergamo U19
futbol
17:00Club Brugge K.V. U19 - Paris Saint-Germain F.C. U19
futbol
17:00USM El Harrach - JSM Béjaïa
futbol
17:00A.D. Isidro Metapán - CD FAS
futbol
17:00Agila F.C. - Chalatenango
futbol
17:00Sonsonate - El Vencedor
futbol
17:00C.D. Municipal Limeño - Santa Tecla F.C.
futbol
17:15Al-Zawra'a SC - Al Minaa Basra
futbol
17:45Al-Arabi Katar U23 - Al-Gharafa U23
futbol
17:45Al Rayyan U23 - Katar SC U23
futbol
17:50Al Jeel Club - Jeddah Club
futbol
18:00RoPS II - Soccer Club Kuopio Futis-98
futbol
18:00Ittihad Riadi Tanger - Hassania Agadir
futbol
18:00NK Celje - NK Radomlje
futbol
18:00Al-Shoulla Al Kharj - Al-Batin
futbol
18:00Deportivo Español II - Leandro N. Alem II
futbol
18:00Hilal Al-Quds - Al Quwwat Al Falistinia
futbol
18:05Al-Mojzel - Al-Ansar Medina
futbol
18:10Al-Oruba SC - Al-Nasr S.C.
futbol
18:20Al-Ta'ee - Najran SC
futbol
18:25Hottain - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
18:30GKS Tychy - Miedz Legnica
futbol
18:30Wadi Degla FC - Misr El-Makasa
futbol
18:30Al-Suwaiq SC - Al-Seeb Sports Club
futbol
19:00GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki
futbol
19:00Rayon Sports - Bugesera
futbol
19:00Ironi Nesher - Maccabi Bnei Raina
futbol
19:00Kristiansund U19 - Aalesunds FK U19
futbol
19:00NK Domzale U19 - Viitorul Constanța U19
futbol
19:15Al-Hilal FC - Al Sadd SC
futbol
19:30BFC Viktoria 1889 - ZFC Meuselwitz
futbol
19:30Eindhoven II - N.E.C. II
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - GNK Dinamo Zagreb
futbol
19:55Atletico Madrid - Bayer 04 Leverkusen
futbol
19:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Örgryte IS - Degerfors IF
futbol
20:00Boldklubben Frem - B.93 Copenhagen
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
futbol
20:00SV Werder Bremen II - Hannover 96 II
futbol
20:00SC Weiz - Wolfsberger AC II
futbol
20:00WSC Hertha Wels - Sturm Graz II
futbol
20:00SK Rapid Wien II - SC Mannsdorf
futbol
20:00SSC Schaffhausen - 1. FC Saarbrucken
futbol
20:00Wegberg-Beeck - Bonner SC
futbol
20:00DSV Fortuna 05 - Favoritner AC
futbol
20:00Al-Duhail U23 - Umm Salal U23
futbol
20:00FC Allerød - Taastrup Fodbold Club
futbol
20:30Chippa United F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
20:30Hessen Dreieich - Waldgirmes
futbol
20:30Club Social y Deportivo Tristán Suárez II - Club Almirante Brown II
futbol
21:00Derby County U19 - Minsk U19
futbol
21:00Club Comunicaciones II - Villa San Carlos II
futbol
21:00Bavois - FC Köniz
futbol
21:30Hartley Wintney F.C. - Chesham United F.C.
futbol
21:30St James Gate F.C. - Cherryfield United
futbol
21:30Club Atlético Estudiantes II - Club Atlético Brown II
futbol
21:30CSyD Flandria II - Talleres de Remedios de Escalada II
futbol
21:30Colegiales II - Sacachispas II
futbol
21:30Livingston II - Alloa II
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Stoke City
futbol
21:45Queens Park Rangers - Reading
futbol
21:45Swansea City - Brentford
futbol
21:45Birmingham City - Blackburn Rovers
futbol
21:45Preston North End - Leeds United
futbol
21:45Millwall - Cardiff City
futbol
21:45Linfield F.C. - Warrenpoint Town F.C.
futbol
21:45Carlisle United - Northampton Town
futbol
21:45Mansfield Town - Salford City
futbol
21:45Cheltenham Town - Macclesfield Town
futbol
21:45Newport County - Crawley Town
futbol
21:45Oldham Athletic - Walsall
futbol
21:45Bradford City - Port Vale
futbol
21:45Plymouth Argyle - Leyton Orient
futbol
21:45Scunthorpe United - Exeter City
futbol
21:45Cambridge United - Grimsby Town
futbol
21:45Swindon Town - Stevenage
futbol
21:45Crewe Alexandra - Colchester United
futbol
21:45Morecambe - Forest Green Rovers
futbol
21:45Sunderland - Tranmere Rovers
futbol
21:45Rochdale - Milton Keynes Dons
futbol
21:45Southend United - Doncaster Rovers
futbol
21:45Blackpool - Wycombe Wanderers
futbol
21:45Bristol Rovers - Bolton Wanderers
futbol
21:45Shrewsbury Town - Gillingham
futbol
21:45Burton Albion - AFC Wimbledon
futbol
21:45Portsmouth - Lincoln City
futbol
21:45Weston-super-Mare - Tiverton Town F.C.
futbol
21:45Margate - Merstham F.C.
futbol
21:45Worthing FC - Carshalton Athletic F.C.
futbol
21:45Wingate & Finchley F.C. - Bishop's Stortford
futbol
21:45Merthyr Town FC - Salisbury City
futbol
21:45Wimborne Town F.C. - Dorchester Town
futbol
21:45Hendon F.C. - Walton Casuals F.C.
futbol
21:45Harrow Borough - Metropolitan Police F.C.
futbol
21:45Gosport Borough - Beaconsfield
futbol
21:45Barwell F.C. - Bromsgrove
futbol
21:45St Ives Town - Royston Town
futbol
21:45Hednesford Town - Redditch United
futbol
21:45Kings Langley - Leiston F.C.
futbol
21:45Rushden & Diamonds - Banbury United
futbol
21:45Stratford Town - Tamworth
futbol
21:45Needham Market F.C. - Peterborough Sports
futbol
21:45Horsham F.C. - Cray Wanderers F.C.
futbol
21:45Folkestone Invicta - East Thurrock United
futbol
21:45Bowers & Pitsea - Haringey Borough
futbol
21:45Enfield Town F.C. - A.F.C. Hornchurch
futbol
21:45Southport - Hereford
futbol
21:45Kidderminster Harriers - Farsley Celtic
futbol
21:45Woking - Ebbsfleet United
futbol
21:45Derry City F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
21:45Poole Town F.C. - Hayes & Yeading United
futbol
21:45Wrexham - Chesterfield
futbol
21:45Barnet - Potters Bar Town F.C.
futbol
21:45Billericay Town F.C. - Sutton United
futbol
21:45Eastleigh - Welling United
futbol
21:45Wealdstone - Maidenhead United
futbol
21:45Maldon & Tiptree - AFC Sudbury
futbol
21:45Phoenix Sports - Sittingbourne
futbol
21:45Thame United - Winchester City FutbolClub
futbol
21:45Bury Town - Coggeshall Town
futbol
22:00Manchester City - Atalanta B.C.
futbol
22:00Galatasaray S.K. - Real Madrid C.F.
futbol
22:00Olympiacos F.C. - FC Bayern Munich
futbol
22:00Tottenham Hotspur - FK Crvena Zvezda
futbol
22:00Juventus F.C. - Lokomotiv Moskova
futbol
22:00Club Brugge K.V. - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
22:00West Bromwich Albion - Barnsley
futbol
22:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
22:00Fluminense FutbolClub U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
futbol
22:00Temperley II - Platense II
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
00:00Inter team - Bayern team
futbol
00:30Arsenal team - Napoli team
futbol
01:00Inter team - Napoli team
futbol
01:30Arsenal team - Bayern team
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Flamengo - Gremio (S SPORT HD)
futbol
19:55Beşiktaş - Braga (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Slovan Bratislava - Wolves (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Trabzonspor - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Getafe - Basel (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Celtic - Lazio (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00E.Frankfurt - Standard Liege (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Nantes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Southampton - Leicester (S SPORT HD)
futbol
13:30Niğde Anadolu - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00West Ham - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:30Gazişehir FK - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Göztepe - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Beşiktaş - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Norwich City - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
19:30Liverpool - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:00Altınordu - Amedspor (A Spor HD)
futbol
13:00Hekimoğlu - Menemenspor (A Spor HD)
futbol
13:00Çankırıspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
14:30Eyüpspor - Konyaspor (A Spor HD)
futbol
16:30Altay - Görelespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Diyarbekirspor (A Spor HD)
futbol
20:30A.Alanyaspor - İnegölspor (A Spor HD)
tenis
13:45Olga Govortsova - Victoria KanCanlı
tenis
13:45Radu Albot - Dusan LajovicCanlı
tenis
13:00Vitek Horak - Domagoj BiljeskoCanlı
tenis
12:30Yvo Panak - Niklas SchellCanlı
tenis
12:30Carlos Taberner - Benjamin BonziCanlı
tenis
12:30Pavel Kotov - Manuel GuinardCanlı
tenis
12:30Jelle Sels - Niklas GuttauCanlı
tenis
12:00Greta Arn - Lea BoskovicCanlı
tenis
14:00Mektic/Skugor - Rojer/Tecau
tenis
14:00Radu Albot - Dusan Lajovic
tenis
14:00Molteni/Schwartzman - Inglot/Krajicek
tenis
14:00Hugo Gaston - Constant Lestienne
tenis
14:00Richard Zusman - Pablo Llamas Ruiz
tenis
14:00Harris/Erlich - Arneodo/Nys
tenis
14:00Amendola/Krupenina - Prati/Husaric
tenis
14:00Goveas/Hajek - Pisane/Houkes
tenis
14:00Christian Samuelsson - Tim Van Der Horst
tenis
14:00Nikolay Vylegzhanin - Dominik Recek
tenis
14:00Kubka/Falkowska - Mihaila/Stepan
tenis
14:05Jordan Correia Passos Do Carmo - Maxime Mora
tenis
14:30Madison Keys - Saisai Zheng
tenis
14:30Elitsa Kostova - Berfu Cengiz
tenis
14:30Sinja Kraus - Sofia Nami Samavati
tenis
14:30Noel Saidenova - Anna Ukolova
tenis
14:30Alina Silich - Tiffany William
tenis
14:30Lucrezia Stefanini - Justina Mikulskyte
tenis
14:30Alice Rame - Angelica Moratelli
tenis
14:30Dominik Langmajer - Uladzimir Ignatik
tenis
14:30Julia Lovqvist - Vanessa Ersoz
tenis
14:30Lara Salden - Dea Herdzelas
tenis
14:30Anna Kubareva - İpek Öz
tenis
14:30Ureke/Charaeva - Kaiser/Pichler
tenis
14:30Rihane/Fattar - Navone/Farjat
tenis
14:30Monzon/Tenti - Martinez Sarrasague/Skierkier
tenis
15:00Sidane Pontjodikromo - Vital Flurin Leuch
tenis
15:00Michael Zhu - Francis Alcantara
tenis
15:00Adrian Bodmer - Piotr Grynkowski
tenis
15:00Farbas/Horvat - Gram/Younes
tenis
15:00Vanhoutte/Crescenzi - Arcidiacono/Brancaccio
tenis
15:00Jirousek/Kirci - Stephens/Hermans
tenis
15:00Pepelyaeva/Tikhonova - Vecic/Seibold
tenis
15:00Karpovich/Mokrousova - Antonic/Taylor
tenis
15:00Madalena Amil - Angeles Moreno Barranquero
tenis
15:00Akler/Shvartsmann - Lohan/Noskova
tenis
15:00Feliciano Lopez - Gilles Simon
tenis
15:00Vidak/Kekez - Klok/Prihodko
tenis
15:00Mikalai Haliak - Joao Marcos Nusdeo
tenis
15:00Florian Fallert - Elliott Farmer
tenis
15:30Christian Garin - Reilly Opelka
tenis
15:30Guido Pella - Aljaz Bedene
tenis
15:30Tristan Lamasine - Viktor Durasovic
tenis
15:30Evgeny Karlovskiy - Enzo Couacaud
tenis
15:30Altuğ Çelikbilek - Tommy Robredo
tenis
15:30Gianluca Mager - Jan Choinski
tenis
15:30Kristina Kucova - Viktoriya Tomova
tenis
15:30Bergs/Cacao - Fernandez/Fillat Gimenez
tenis
15:30Bouquet/Voisin - Falcao/Chepelev
tenis
15:30Vanta/Kravchenko - Monsonis Uso/Jimenez Martinez
tenis
15:30Andrew Paulson - Jonas Trinker
tenis
15:30Benoit/Cadantu - Anshba/Detiuc
tenis
15:30Kanapatskaya/Paulenka - Badawi/El Sayed
tenis
15:30Kuzmova/Matusova - Zawadzka/Oczachowska
tenis
15:30Vivero Gonzalez/Hellum Lilleengen - Basalyha/Parshutin
tenis
15:30Calvano/Mosciatti - Maiga/Ocleppo
tenis
15:30Marek/Harris - Zielinski/Cash
tenis
16:00Alexei Popyrin - Fabio Fognini
tenis
16:00Cabaj Awad/Orpana - Skachkova/Temirhanova
tenis
16:00Elena Gabriela Ruse - Başak Eraydın
tenis
16:00Cornut-Chauvinc/Martineau - Procopio/Taddia
tenis
16:00Jasmine Paolini - Isabella Shinikova
tenis
16:00Gaggini/Mansouri - Piangerelli/Ceschi
tenis
16:00Jocovic/Miccio - Avomo Ella/Al-hussein Abdel Aziz
tenis
16:00Bara/Jani - Amanmuradova/Bogdan
tenis
16:00Lou Adler - Giulia Gatto-Monticone
tenis
16:00Catherine Leduc - Sarah-Maude Fortin
tenis
16:00Jasmin Jebawy - Kriti Williams
tenis
16:00Katarzyna Piter - Anastasia Pribylova
tenis
16:00Bakhmutkina/Malygina - Malm/Radenkovic
tenis
16:00Marcinkevica/Terziyska - Tan/Hesse
tenis
16:00Gustafsson/Saner - Kaul/Chekhlystova
tenis
16:00Mansouri/Chrysochos - Ben Hassen/Tsitsipas
tenis
16:00Allgurin/Munozova - Avanesyan/Zhuravleva
tenis
16:00Koller/Meyer - Berberovic/Njiric
tenis
16:05Anna Morgina - Steffi Carruthers
tenis
16:05Jasmin Jebawy - Claudia Williams
tenis
16:30Hyeon Chung - Milos Raonic
tenis
16:30Marek Semjan - Leopold Zima
tenis
16:30Chukang Wang - Alexander Jhun
tenis
16:30Sam Taylor - Muzammil Murtaza
tenis
16:30Sanz-Llaneza Fernandez/Santos - Orange/Hamaliy
tenis
16:30Gomez/Monnet - Peneda/Robbe
tenis
16:30Karlo Cubelic - Stefan Seifert
tenis
17:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
17:00Martin Krumich - Antonin Stepanek
tenis
17:00Adas/Alkotop - Kopp/Leuch
tenis
17:00Cabral/Nikles - Baldoni/Rizzuti
tenis
17:00Zusman/Mosejczuk - Winter Lopez/Llamas Ruiz
tenis
17:00Wienese/Morant Martin - Alvarez Varona/Sanchez Jover
tenis
17:00Cocciaretto/Chwalinska - Potocnik/Radisic
tenis
17:00Suzan Lamens - Gabriella Price
tenis
17:00Andrea Renee Villarreal - Emerald Able
tenis
17:00Estela Perez-Somarriba - Katarina Jokic
tenis
17:00Joshua Ortlip - Adam El Mihdawy
tenis
17:00Michnev/Nouza - Azevedo Pereira E Oliveira/Binding
tenis
17:00Evgeny Donskoy - Teimuraz Gabashvili
tenis
17:00Jordan Parker - Tyler Mercier
tenis
17:00Bekefi/Drahota Szabo - Haas/Sramkova
tenis
17:30Arn/Nagy - Garcia-Perez/Stollar
tenis
17:30Bondar/Galfi - Juhaszova/Fomina
tenis
17:30Blaz Kavcic - Antoine Hoang
tenis
17:30Lechemia/Ramialison - Yerolymos/Cakarevic
tenis
17:30Viktoria Kuzmova - Varvara Flink
tenis
17:30Ariana Arseneault - Noelly Longi Nsimba
tenis
17:30Kennedy Shaffer - Louise Kwong
tenis
17:30Safiya Carrington - Ayan Broomfield
tenis
18:00Taylor Harry Fritz - Alexander Zverev
tenis
18:00Margaroli/Struff - Dodig/Polasek
tenis
18:00Guilherme Clezar - Jorge Brian Panta Herreros
tenis
18:00Kamke/Reister - Menendez-Maceiras/Stakhovsky
tenis
18:00Bellier/Friberg - Agarwal/Haliak
tenis
18:00Goldsteiner/Guenther - Moundir/Folliot
tenis
18:00Kolesnikova/Mironova - Murta/Suvrijn
tenis
18:00Losciale/Fonte - Campino/Oliveira
tenis
18:00Clairotte/Cheli - Bereznyak/Lanca
tenis
18:00Pedro Iamachkine - Alejandro González
tenis
18:00Facundo Mena - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
18:00Skupski/Smith - Golubev/Nedovesov
tenis
18:00Julia Klimovicz - Amber Washington
tenis
18:00Mariana Ossa - Akilah James
tenis
18:00Layla Bryant - Eva Raszkiewicz
tenis
18:00Jose Dominguez Alonso - Oscar Mesquida Berg
tenis
18:00Julia Klimovicz - Mashona Washington
tenis
18:00Lorraine M. Guillermo - Hind Abdelouahid
tenis
18:00Trent Bryde - Mathieu Scaglia
tenis
18:00Santiago Besada - Francisco Comesana
tenis
18:00Dominik Kellovsky - Murkel Alejandro Dellien Velasco
tenis
18:00Franco Emanuel Egea - Aaron Schmid
tenis
18:00Zachary Svajda - Spencer Papa
tenis
18:00Jacob Fearnley - Luc Fomba
tenis
18:00Matt Kuhar - Valentin Vacherot
tenis
18:00Reese Stalder - Brian Cernoch
tenis
18:00Federico Moreno - Guido Ivan Justo
tenis
18:00Anna Hertel - Jessica Failla
tenis
18:00Ingrid Gamarra Martins - Isabella Tcherkes Zade
tenis
18:00Maria Jose Portillo Ramirez - Rhiann Newborn
tenis
18:30Juan Ignacio Londero - Richard Gasquet
tenis
18:30Rublev/Khachanov - Ram/Salisbury
tenis
18:30Dominic Thiem - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
18:30Hugo Grenier - Yannick Maden
tenis
18:30Irina Falconi - Peyton Stearns
tenis
18:30Sanaz Marand - Beatrice Gumulya
tenis
18:30Elysia Bolton - Keisha R. Clousing
tenis
18:30Ingrid Neel - Andie K. Daniell
tenis
18:30Zane Khan - Marco Mania
tenis
19:00Callios/Ramirez - Mikulskyte/Shoshyna
tenis
19:00Myrtille Georges - Marta Kostyuk
tenis
19:00Dalayna Hewitt - Marina Stakusic
tenis
19:00Kimberley Zimmermann - Peangtarn Plipuech
tenis
19:00Jessica Livianu - Shatoo Mohamad
tenis
19:30Arklon Huertas Del Pino - Tomas Martin Etcheverry
tenis
19:30Roberto Marcora - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
19:30Filip Horansky - Andrea Pellegrino
tenis
19:30Alcantara/Bobrov - Pare/Thirouin
tenis
19:30Obert/Fallert - Deviatiarov/Zhu
tenis
19:30Mathias Bourgue - Corentin Moutet
tenis
19:30Wang/Liu - Den Heijer/Pontjodikromo
tenis
19:30Thiago Monteiro - Martin Cuevas
tenis
19:30Boehner/Copas - Moreno Barranquero/Cervino Ruiz
tenis
19:30Anfisa Danilchenko - Diana Martynov
tenis
19:30Maria Lourdes Carle - Kristina Novak
tenis
19:30Charlotte Chavatipon - Brittany Collens
tenis
19:30Brenda Sarahi Baez - Fas Hitt
tenis
19:30Alarcon/Salomon - Derdoy/Falabella
tenis
19:30Aranguren/Berne - Luini/Saffratti
tenis
19:30Casanova/Riquelme Coppari - Bruna/Bruna
tenis
19:30Timo Stodder - Elio Jose Ribeiro Lago
tenis
19:30Bothwell/Corwin - Kovacevic/Langmo
tenis
19:30Jianu/Mejia - Cid Subervi/Song
tenis
19:30Julian Bradley - Mate Zsiga
tenis
19:30Tobita/Fiquet - Hance/Hance
tenis
19:30Pedro Sakamoto - Mario Vilella Martinez
tenis
19:30Rodrigo Banzer - Alfredo Perez
tenis
19:30Tanner K Smith - Hendrik Jebens
tenis
19:30Marine Partaud - Jacqueline Nylander Altelius
tenis
19:30Ryan Nijboer - Evan Zhu
tenis
19:30Ryan Peniston - Harrison Adams
tenis
19:30Katharine Fahey - Sybille Gauvain
tenis
20:00Stefanos Tsitsipas - Albert Ramos
tenis
20:00Garin/Paire - Venus/Klaasen
tenis
20:00Jannik Sinner - Philipp Kohlschreiber
tenis
20:00Maheu/Herbert - Dimitrov/Lopez
tenis
20:00Vasilevski/Molchanov - Denolly/Muller
tenis
20:00Talaba/Chang - Arconada/Dolehide
tenis
20:00Kudriavtseva/Lepchenko - Lamens/Melnikova
tenis
20:00Mcadoo/Stewart - Perez/Sharma
tenis
20:30Bencheikh/Tubello - Morderger/Morderger
tenis
20:30Allie Kiick - Maria Paulina Perez-Garcia
tenis
20:30Manon Leonard - Natalia Vikhlyantseva
tenis
20:30Aron Pierce - Juan Sebastian Gomez
tenis
20:30Jessika Ponchet - Michaela Bayerlova
tenis
20:30Force/Schinteie - Alvarado Berrospi/Garcia Campoverde
tenis
20:30Jebawy/Lacasse - Verner/Morgina
tenis
20:30Marray/Schoofs - Leduc/Fortin
tenis
21:00Elliot Benchetrit - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
21:00Steve Darcis - Viktor Troicki
tenis
21:00Federico Coria - Francisco Cerundolo
tenis
21:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Pedja Krstin
tenis
21:00Rafael Matos - Conner Huertas Del Pino
tenis
21:00Walkow/Drzewiecki - Arends/Pel
tenis
21:00Tricia Mar - Kelly Williford
tenis
21:00Aguilar/Postay - Cigarran/Pioli Tizon
tenis
21:00Carraro/Erhardt - Vilaro/Rodriguez Taverna
tenis
21:00Hidalgo/Moreno - Bianchi/Torres
tenis
21:00Kirkov/M. Redlicki - Arias/Chappell
tenis
21:00Harrison/Howard-Tripp - Butsch/Lovett
tenis
21:00Noel/Pielet - Closs/Kobelt
tenis
21:00Maginley/Roberts - Dunbar/Fox
tenis
21:00Sofia Sewing - Hadley Doyle
tenis
21:00Liam Broady - Jonathan Gray
tenis
21:00Tadeas Paroulek - Lloyd Glasspool
tenis
21:00Alexander Lebedev - Gijs Brouwer
tenis
21:00Vanessa Ong - Sophia Abrams
tenis
21:00Gomez/Ore - Zink/Spizzirri
tenis
21:30Marius Copil - Roberto Bautista-Agut
tenis
21:30Krueger/Evans - Collens/Schmidt
tenis
21:30Larsson/Minella - Daniell/Nefedova
tenis
21:30Grammatikopoulou/Fourlis - Turner/Eibl
tenis
21:30Gumulya/Rompies - Olmos/Osuigwe
tenis
21:30Marand/Neel - Johns/Flores
tenis
22:00Francesca Di Lorenzo - Emina Bektas
tenis
22:00Bendeck/Rodriguez - Bybel/Butts
tenis
22:00Carrington/Hewitt - Kwong/Shaffer
tenis
22:00Mohamad/Nsimba - Sugnaux/Zimmermann
tenis
22:00Davis/Herrero Linana - Turati/Turati
tenis
22:30Yepes Medina/Torres Murcia - Wuarin/Plazas
tenis
22:30Ladhani/Fung - Martinez Hernandez/Piedra
tenis
22:30M. Washington/Jandric - Raszkiewicz/Hitt
tenis
22:30Bradley/Findel-Hawkins - Roelofse/Farren
tenis
22:30Chavatipon/Chervinsky - Gallegos/Novak
tenis
22:30Orlando Luz - Sumit Nagal
tenis
22:30Cassone/Han - Rapp/Touliatos
tenis
22:30Juan Pablo Ficovich - Pedro Sousa
tenis
22:30Martin Redlicki - Luke Johnson
tenis
22:30Reyes-Varela/Romboli - Giustino/Domingues
tenis
22:30Abdelouahid/Newborn - Sebov/Hourigan
tenis
22:30Contreras Gomez/Fahey - Wagner/Partaud
tenis
22:30Perez/Emhardt - Vacherot/Schachter
tenis
22:30Gray/Fearnley - De Jong/Nijboer
tenis
22:30Peniston/Stalder - Johnson/Johnson
tenis
23:30Kupres/Stakusic - Bhosale/Plipuech
tenis
00:00Loeb/Appleton - Block/Hui
tenis
00:00Barnett/Burrage - Day/Cako
tenis
00:00Boren/Kung - Gamarra Martins/Pedretti
tenis
01:00Diana Maria Mihail - Yuliana Lizarazo
tenis
01:30Inigo Cervantes Huegun - Leonardo Mayer
tenis
01:30Jada Bui - Robin Anderson

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.